/Profesionali Kosmetika Plaukams Natural Formula
Profesionali Kosmetika Plaukams Natural Formula 2017-08-20T20:50:55+00:00

Profesionali kosmetika plaukams Natural Formula

„Natural Formula“ prekės ženklas sukurtas ir pristatytas 1987 metais. Ir nuo tada profesionali kosmetika plaukams Natural Formula yra lyderiaujantis prekės ženklas Izraelyje.

Natural Formula įsitikinimai grindžiami principu, kad kiekvienas trumpų ar ilgų plaukų stilius priklauso nuo vieno, labai paprasto veiksnio – sveikų plaukų!

Sveiki plaukai prasideda nuo aukštos kokybės plaukų priežiūros priemonių. Būtent todėl visi „Natural Formula“ profesionalūs plaukų priežiūros gaminiai yra praturtinti natūraliais ingredientais, kurių dėka galvos oda tampa atsparesnė, todėl stiprinama plaukų struktūra ir apsaugoma nuo oro taršos ir klimatinių pažeidimų.

Mūsų gaminiai yra ekologiški ir nėra testuojami su gyvūnais.

Profesionali Kosmetika Plaukams Natural Formula
Profesionali kosmetika plaukams Natural Formula Keratin intense linija

Keratin Intense • tiesinamų plaukų priežiūrai ir apsaugai

Natural Formula Keratin Intense profesionalių produktų linija skirta tiesinamų plaukų priežiūrai ir apsaugai nuo aukštos temperatūros poveikio.

  • Keratinas praturtintas dviguba formule, kuri atstato plaukų vidų ir suformuoja išorinę apsauginę dangą. Apgaubia ir nuvalo plaukus per visą jų ilgį.
  • Formulės sudėtyje nėra naudojamas natrio chloridas, todėl priemonės plaukus valo švelniai, nesukelia sausumo ir prailgina tiesinimo procedūrų efektą.

Naudojant Keratin Intense linijos plaukų priežiūros priemones plaukų tiesinimo efektas išlaikomas 3 kartus ilgiau!

Ampoul Intense • sausų ir stipriai pažeistų plaukų atstatymui

Natural Formula Ampoule Intense profesionalių produktų linija skirta stipriai pažeistų ir sausų plaukų atstatymui.
Sudėtyje naudojamas aukščiausios kokybės aliejų mišinys, kuris susideda iš arbatmedžio, saulėgrąžų ir ,,Borage“ augalų ekstraktų. Šie aliejai itin greitai atstato pažeistus plaukus ir teikia jiems maistingas medžiagas, sveikumui palaikyti.
Priemonėse gausu mikro-ampulių, praturtintų šviežiais veikliaisiais ingridientais, kurie drėkina, maitina ir atstato pažeistus plaukus.
Keramidai – atstato plaukų folikulus ir stiprina pažeistų plaukų struktūrą.
Formulės sudėtyje nėra natrio chlorido ir parabenų, todėl priemonės valo plaukus švelniai, jų nepažeidžiant ir nesausinant.

Naudojant Ampoule Intense linijos plaukų priežiūros priemones pažeisti ir sausi plaukai atstatomi 3 kartus greičiau ir veiksmingiau!

Profesionali kosmetika plaukams Natural Formula Ampoul Intense linija