//Veido Kosmetika Careline
Veido Kosmetika Careline 2017-11-03T17:34:55+00:00

Veido Kosmetika Careline

Palaikant sveiką jūsų odą, ji tiesiogiai prisideda prie gyvybingos ir jaunatviškos išvaizdos, ypač jei jūsų veidas patenka į kenksmingų elementų poveikį kasdien. Veido kosmetika Careline išdidžiai siūlo keletą aukštos kokybės produktų linijų veido odos priežiūrai, kurios suteiks viską, ko reikia sveikai ir gyvybingai Jūsų veido odai.

Jūsų veido oda yra vienas iš dinamiškiausių organizmo organų – jis reaguoja į hormoninius pokyčius, klimato ir mitybos svyravimus, nuotaikos svyravimus ir senėjimo procesus. Be to, oda turi gyvybiškai svarbų vaidmenį apsaugant jūsų kūną nuo patogenų, infekcijų ir pavojingų cheminių medžiagų įsibrovimo.

Kiekviename gaminyje iš Ceraline veido kosmetikos yra puikių žaliavų. Gamybai taikant išplėstines formules ir nuolatinę gamybos kontrolę garantuojame jums geriausią produkto kokybę kiekvieną kartą, kai naudojate veido kosmetiką Careline.

Veido kosmetika Careline

MULTI EFFECT daugiafunkcinė veido kosmetika Careline

„Careline Beauty Laboratories“ specialiai sukūrta „Multi Effect“ kolekcija palaiko, drėkina, stangrina jūsų veido odą – kiekvienos procedūros metu. Daugiafunkcinė kosmetikos linija veido odos priežiūrai , praturtinta hialurono rūgštimi. Suteikia viską, ko reikia jūsų jaunai ir sveikai veido išvaizdai!

Anti-Gravity stangrinamoji veido kosmetika nuo raukšlių

Careline Anti-Gravity kolekcija tai odos priežiūros produktų linija, užpildanti raukšles, stangrinanti veido odą ir pagerinanti žandikaulio linija.“Anti-Gravity“ odos priežiūros produktai yra hipoalerginiai • be parabenų • dermatologų išbandyti.
Gravitacija nuolat veikia mūsų veido odą. Dėl šios priežasties „Careline“ sukūrė anti-gravity produktų liniją, kuri sukurta naujoviškos formulės pagrindu, jungiačios du veikliuosius ingredientus: Progeline ™ ir Adipofill’in ™, kurie mažina senėjimo požymius, taisant ir užkertant kelią odos sustorėjimui bei giliai išraiškingoms raukšlėms. Progeline ™, taip pat žinomas kaip „stangrinantis peptidas“, yra novatoriškas peptidas, kuris apsaugo žandikaulio linijos odą, tuo pat metu stiprinant ir mažinant raukšles. Adipofill’in ™ yra žolelių aminorūgštis, kuri padeda išlaikyti riebalinio audinio kiekį veido odoje, kartu mažinant gilias nazogenines raukšles.

Moist Reserve veido kosmetika drėgmės atstatymui

Careline Moist Reserve kolekcija tai lengvos tekstūros ir lengvai įsigeriančios veido kosmetikos linija skirta veido odos drėgmės rezervuaro atstatymui ir palaikymui. 

Didelė drėgmės koncentracija odoje yra vienas iš pagrindinių veiksnių išlaikyti jaunatvišką išvaizdą, odos elastingumą ir užkirsti kelią ankstyvų linijų, kurios virsta giliomis raukšlėmis, atsiradimui. Tokie veiksniai kaip oro sausumas, saulės spinduliai ir amžius lemia mūsų odos drėgmės praradimą. Nepažeistas drėgmės lygis padeda odai tinkamai veikti, išsaugo odos elastingumą ir užtikrina sveiką ir spinduliuojantį toną. „Moist Reserve“ kolekcijos tikslas – aktyviai koncentruoti drėkinamus ingredientus ir vitaminus, kurie padeda išlaikyti veido odą jaunatvišką ir spinduliuojančios išvaizdos. Veido kosmetikos produktai užrakina ir saugo odos natūralią drėgmę ir neleidžia išgaruoti į orą.

Oil Free veido kosmetika problematiškai, riebiai odai

Careline Oil Free kolekcija tai išskirtinė ir labai veiksminga odos priežiūros linija skirta riebiai, problemiškai ir spuogams jautriai odai.

„Oil Free“ kosmetikos linija buvo sukurta gydyti ir subalansuoti probleminę odą, kuri yra per daug riebi ir atspari spuogams. Ši linija ypatingai tinka moterims, patiriančioms hormoninius pokyčius, dėl kurių dažnai atsiranda spuogai ir per didelis riebalų susidarymas veido, nugaros ir rankų odoje. „Oil Free“ veido kosmetika gaminama „Multi Action Formula®“ technologijos pagrindu, kuri sujungia veikliąsias medžiagas tiksliniam visų reiškinių, susijusių su riebia ir problematiška oda: dažni spuogų protrūkiai, aknė, paraudimas, blizgi ir riebi veido oda.Kiekvienas „Oil Free“ produktas yra lengvos tekstūros, oda tampa maloni ir šviežia, taip pat užkerta kelią odos blizgėjimui ilgam laikui.

Naudojant kasdien, pastebimas reikšmingas pagerėjimas: riebalų sekrecija yra subalansuojama, spuogai mažėja, oda atrodo sveika ir ją malonu liesti!

Revival + veido kosmetika brandžiai odai

Careline Revival + linija skirta brandžios odos stiprinimui ir priežiūrai.

Bėgant metams veido oda yra veikiama klimato veiksnių ir hormonų pokyčių. Kolageno pluoštai atsipalaiduoja, mineralų kiekis sumažėja, o oda tampa silpnesnė, sausa, plona ir trapi. „Careline Beauty Laboratories“ sukūrė specialią „Revival +“ odos priežiūros liniją, skirtą sustiprinti brandžią odą, kartu užkertant kelią ankstyviems senėjimo požymiams. „Revival +“ kosmetikos produktai yra praturtinti aktyviais ingredientais, kurie padeda atkurti odą per unikalų aprūpinimo būdą – P.D.S. (Positive Delivery System) – tai užtikrina trigubai efektyvesnį maitinančių ingredientų aprūpinimą į gilius odos sluoksnius. Dėl to pagreitėja kolageninių ir elastingų pluoštų gamyba, stimuliuojant odos ląstelių regeneraciją ir rafinuojant esamų raukšlių gylį.

Reguliariai naudojant „Revival +“ veido kosmetikos liniją, jūsų oda tampa stipri, praturtėja natūralus drėgmės lygis, apsaugo raukšles ir odą, taip pat suteikia odai gaivumo ir gyvybingumo!

Young veido kosmetika jaunai odai

Careline Young veido kosmetikos linija skirta jaunos odos apsaugai ir priežiūrai.

Jauna oda yra geriausia, bet ji nuolat kenčia nuo klimato ir aplinkos, praranda drėgmę ir elastingumą. Kuo anksčiau mes pradedame apsaugoti mūsų odą nuo žalos jaunesniame amžiuje, tuo anksčiau mes galime užkirsti kelią linijų ir raukšlių atsiradimui ir išlaikyti spinduliuojančios odos išvaizdą. „Careline Young“ odos priežiūros linijos produktai yra lengvi, švelnūs, apsaugantys jauną odą nuo laisvųjų radikalų ir žalos, kurią sukelia UV saulės spinduliavimas ir aplinkos teršalai.