/Careline Kosmetika
Careline Kosmetika 2017-07-29T15:41:15+00:00

Careline Kosmetika

Careline kosmetika yra gaminama Izraelio kosmetikos priemonių kompanijos“Careline Beauty Laboratories“. Kompanija gamina kosmetikos produktus makiažo, veido odos priežiūros, plaukų ir kūno priežiūros, kvepalų ir labai pažengusių saulės spindulių sprendimų srityje.
„Careline“ tyrimų ir plėtros departamentas bendradarbiauja su mokslininkų, chemikų ir tyrimų institutais Izraelyje ir užsienyje, siekdamas tobulinti savo produktus.
„Careline“ naudoja naujoviškus ingredientus ir pažangias technologijas, siekdama sukurti veiksmingus produktus, kurie vartotojams teikia asmeninės priežiūros sprendimus, atsižvelgiant į jų gyvenimo būdą ir pageidavimus.
Visi bendrovės kosmetikos gaminiai yra griežtai tikrinami ir kontroliniuojami visame gamybos procese, kad būtų užtikrintas aukštas kokybės lygis ir jų naudojimo metu vartotojai būtų visiškai ramūs.
Careline nuolat palaiko glaudžius ryšius su savo klientais. Ji tiria ir seka jų poreikius, siekius ir gyvenimo būdą. Careline išsamiai ištyrė vietines ir pasaulines tendencijas ir nuolat taiko šią naują nustatytą tvarką savo produktams – kosmetikos produktai, kurie reaguoja į nenutrūkstamus gyvenimo pokyčius.
Careline yra kompanija, kuri nesielgia žiauriai su gyvūnais, todėl neskiria savo kosmetikos produktų bandymų ant jų.

Careline kosmetika

Careline Kosmetika

Rinkitės pagal produktų kategoriją

Plaukų Priežiūrai

Veido Priežiūrai

Kūno Priežiūrai

Pripažinta Visame Pasaulyje!