//Tualeto Valymo Priemonės SANO
Tualeto Valymo Priemonės SANO 2017-08-20T09:15:50+00:00

Tualeto Valymo Priemonės SANO

Tualeto valymo priemonės SANO tai itin aukštos kokybės WC valikliai ir išskirtinai ilgai besitęsiančio poveikio pakabinami higieniniai wc muiliukai, ir kapsulės klozeto bakeliui (liaudyje vadinamos wc tabletėmis). Pateikiame sprendimą, kaip panaikinti kalkių nuosėdas, rūdis ir mineralines kalkes klozetuose. Kvapnieji klozetų muilai padės panaikinti nemalonius kvapus iš tualeto kambario, nukalkins klozetų sienelių paviršius, nudažytas vanduo maskuos nešvarumus, išlaikys juos švariais ir blizgančiais ilgesnį laiką nei dauguma kitų panašių klozetų muilų! SANO WC valikliai akimirksniu susidoros su tualeto problemomis, paliekant švaros ir blizgesio pėdsaką! SANO tualeto valymo priemonės palaikys kasdieninę švarą ir higieną Jūsų tualete!

Tualeto Valymo Priemonės SANO

Higieniniai WC muilai klozeto bakeliui • SANO

Higieniniai WC muilai klozeto bakeliui SANO Blue yra ypatingai ilgai besitęsiančio poveikio – iki 900 vandens nuleidimų kapsulės dedamos į klozeto bakelį! Sunaikina 99,9% visų mikrobų, paliekant klozete putojančią švarą. Sukuria apsauginį sluoksnį, kuris apsaugo nuo purvo ir kalkių kaupimosi. Neutralizuoja nemalonius kvapus ir palieka malonų kvapą. Nudažo vandenį gaivia, putojančia spalva suteikiančia nepriekaištingos švaros pojūtį.

Pakabinami WC muiliukai • SANOBON

Pakabinami WC muiliukai SANOBON yra ypatingai ilgai besitęsiančio poveikio! Valo, blizgina, dezinfekuoja, aromatizuoja ir nudažo vandenį patrauklia spalva. Užkerta kelią kalkių apnašų susidarymui. Sudėtyje yra galingų antibakterinių preparatų kurie dezinfekuoja kiekvieno vandens nuleidimo metu.